logo

هر گاه رعدی زد و نوری در آسمان درخشید ، یادی هم از من تنها بکنید ...

ورود به سایت

 

آمار سایت

امروز56
دیروز298
هفتگی1010
ماهانه3004
جمع کل365372

اطلاعات بازدید کننده

  • آیپی: 18.212.93.234
  • مرورگر: unknown
  • نسخه: unknown
  • سیستم عامل: unknown

تعداد افراد آنلاین

13
Online

چهارشنبه, 21 آذر 1397 04:47

 

 banner6

بروز آوری و عملیاتی کردن ایستگاه خودکار هواشناسی شهرستان هشترود / به امیدِ حلّ مشکلات در سایر ایستگاه ها و شهرستان ها و ارائه ی اطلاعات آنلاین بر خط

رئیس اداره مهندسی تجهیزات هواشناسی استان آذربایجان شرقی از بروز آوری و عملیاتی کردن ایستگاه خودکار هواشناسی در شهرستان هشترود خبر داد
 
به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، اکبر دوستی رئیس اداره مهندسی تجهیزات هواشناسی استان گفت: با پیگیری های مکرر مسئولین محترم آن شهرستان ایستگاه خودکار هواشناسی شهرستان هشترود با اعتبار بالغ بر هشصد میلیون ریال از محل اعتبارات استانی بروز و عملیاتی شد.
 
وی با اشاره به ویژگی ها و مزایای ایستگاه خودکار هواشناسی تصریح کرد: از مزایای این ایستگاه، ثبت لحظه ای پارامترهای جوی بدون دخالت نیروی انسانی با افزایش دقت و کاهش خطا و ارسال آن به مرکز است.
 
اکبر دوستی افزود: ایستگاه خودکار هواشناسی شهرستان هشترود قابلیت سنجش سمت و سرعت باد، دما، رطوبت هوا، دمای اعماق خاک، فشار و میزان بارش را دارد که در حوزه کشاورزی هم مورد استفاده قرار می گیرد.
 
پی نوشت : از اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی ( از تیم مدیریّت گرفته تا سایر مسئولان دلسوز ) و مسئولان شهرستان هشترود تشکر خود را اعلام می داریم که نسبت به خواست و مطالبه ی عمومیِ مردم در این شهرستان بی تفاوت نبودند ؛ امیدواریم این ایستگاه هر چه زودتر در سایت کشوری نسبت به ارائه ی اطلاعات آنلاین بر خط نیز عملیّاتی گردد.
 
 همچنین امیدواریم با استمرارِ پیگیری های مسئولانِ دلسوز اداره کل هواشناسیِ آذربایجان شرقی و همکاریِ نهادهای شهرستانی با این اداره ی کل ( که از نظر بودجه ، همیشه مشکل داشته و به تنهایی نمی تواند تمام مشکلات را رفع کند ) ، مشکلاتِ نبود ایستگاه و یا ناقص بودن و استاندارد نبودنِ ایستگاه های موجود ( به خصوص عدم ارائه ی اطلاعات آنلاین بر خط ) در اسکو ، هوراند ، آذرشهر ، خداآفرین ، هادیشهر ، بندرهای شرفخانه و رحمانلو ، دهکده ی توریستی کندوان و ... هر چه سریع تر رفع گردد.
 
در ضمن ؛ گر چه ما همیشه در لوای یک رسانه به عنوان بلندگویِ مردم و منتقد بوده ایم ، امّا در هر حال از تلاش های مسئولان اداره کلّ هواشناسی استان آذربایجان شرقی و مسئولان شهرستان های این استان نیز جهتِ پیگیری برای رفع مشکلات ایستگاه ها ، عمیقاً تشکر می کنیم  و امیدواریم بیش از این شاهد خبرهای خوش از سویِ این مسئولانِ دلسوز و مردمی باشیم.

برای ارسال نظر در سایت ثبت نام کنید.

تمامی حقوق مطالب محفوظ است