logo

هر گاه رعدی زد و نوری در آسمان درخشید ، یادی هم از من تنها بکنید ...

ورود به سایت

 

آمار سایت

امروز44
دیروز298
هفتگی998
ماهانه2992
جمع کل365360

اطلاعات بازدید کننده

  • آیپی: 18.212.93.234
  • مرورگر: unknown
  • نسخه: unknown
  • سیستم عامل: unknown

تعداد افراد آنلاین

4
Online

چهارشنبه, 21 آذر 1397 03:46

 

 banner6

تمامی استان ها در حال افزودن ایستگاه های هواشناسیِ متعدد و آذربایجان شرقی کماکان در کُما

بر خلاف استان آذربایجان شرقی ، استان زنجان غوغا کرده و علاوه بر پنج ایستگاهی که قبلا ذکر کردیم ، سه ایستگاهِ چورزق ، صایین قلعه و سجاس نیز به لیست ایستگاه های این استان در سایت کشوری اضافه گشته و به زودی ارائه ی آمار و اطلاعات به صورت آنلاین بر خط نیز خواهد نمود.
 

در استان آذربایجان غربی نیز کارها خوب پیش می رود و پس از اضافه شدن ایستگاه های پل میان گذر و باری ، تلاش هایی برای اضافه شدن ایستگاه درون شهری اورمیه و شوط نیز برقرار است.
 
اما کماکان اوضاع در استان آذربایجان شرقی خوب نیست و جز اسکو ، مشکل عدم ارائه آنلاین بر خط توسط ایستگاه های هشترود ، هادیشهر ، بندر شرفخانه و همچنین نبود ایستگاه استاندارد در هوراند ، آذرشهر ، کندوان و خداآفرین به قوّت خود باقیست و این در حالیست که ایستگاه شرق تبریز نیز به عنوان ایستگاه درون شهری تبریز ، همیشه به صورت یک خطّ تیره در سایت قرار دارد و پدیده ی جوّی گزارش نمی دهد و بارش و گاهی دمای بیشینه یا کمینه نیز در سایت کشوری ثبت نمی شود.
 
 امیدواریم با همکاری بیشتر ارگان های مختلف شهرستان های فوق الذکر با اداره ی هواشناسی آذربایجان شرقی ، هر چه سریع تر این مشکلات که برازنده ی استان آذربایجان شرقی نیست ، رفع گردد.
 

برای ارسال نظر در سایت ثبت نام کنید.

تمامی حقوق مطالب محفوظ است