logo

هر گاه رعدی زد و نوری در آسمان درخشید ، یادی هم از من تنها بکنید ...

ورود به سایت

 

آمار سایت

امروز109
دیروز240
هفتگی765
ماهانه2759
جمع کل365127

اطلاعات بازدید کننده

  • آیپی: 34.203.225.78
  • مرورگر: unknown
  • نسخه: unknown
  • سیستم عامل: unknown

تعداد افراد آنلاین

9
Online

سه شنبه, 20 آذر 1397 09:18

 

 banner6

آقایان مسئول ، هیچ معلوم است چه می کنید؟! دست مریزاد

 هر روز ایستگاه های جدید هواشناسی در کوهستان ها ، روستاها و ... در لیست آمار سازمان هواشناسی کشوری در جای جایِ کشور اضافه می شود ، اما شهرها و یا مناطق مهمِّ آذربایجان محروم از ایستگاه هواشناسی استاندارد و مجهّز هستند!
 
 
مشکلاتِ نبود و یا تجهیز و ارتقاء ایستگاه های هواشناسی در سرسکند ( هشترود ) ، هوراند ، توفارقان ( آذرشهر ) ، اوشکایا ( اسکو ) ، خداآفرین ، سَرینجه لر ( بندر شرفخانه ) ، شوط ، درون شهریِ اورمیه ، گون دوغان ( کندوان ) حل نخواهد شد؟! ما از دردِ مردم می گوئیم و شما به در و دیوار دایورت می کنید؟! کمی انصاف داشته باشید
 
 
 مسئولان محترم؛ ایستگاه هواشناسی باید و باید در سایت کشوری وارد شده و آمارش به صورت روزانه ارائه گردد تا مردم و کشاورزان بتوانند بهره های لازم را ببرند ، صرف تاسیس ایستگاهِ ناقص و جمع آوریِ آمار برای بایگانی کردن در ادارات هواشناسی ، کدام درد و نیاز یا مشکل را از باغداران و کشاورزان حل می کند؟!
 
 
از فرمانداران ، شهرداران ، استانداران ، اعضای شورای شهر ، ستاد مدیریت بحران ، مدیر کل های هواشناسی های استان های شهرهای فوق الذکر استدعا داریم این موضوعات را با جدّیّت پیگیری کنند ؛ این وضع نبودنِ ایستگاه های استاندارد و مجهّز در مناطق شهری و مهمِّ آذربایجان ، در شأن مردم این خطّه نیست و کم کاری ها هیچ توجیهی ندارد.

برای ارسال نظر در سایت ثبت نام کنید.

تمامی حقوق مطالب محفوظ است