logo

هر گاه رعدی زد و نوری در آسمان درخشید ، یادی هم از من تنها بکنید ...

ورود به سایت

 

آمار سایت

امروز106
دیروز240
هفتگی762
ماهانه2756
جمع کل365124

اطلاعات بازدید کننده

  • آیپی: 34.203.225.78
  • مرورگر: unknown
  • نسخه: unknown
  • سیستم عامل: unknown

تعداد افراد آنلاین

12
Online

سه شنبه, 20 آذر 1397 08:56

 

 banner6

فرماندار هشترود هم به درخواست مردم و انتقادات ، واکنش مثبت نشان داد ؛ متشکریم و امیدواریم اداره هواشناسی هر چه سریع تر اقدامات لازم را انجام داده و مردم این شهرستان را به آرزوی دیرینه شان برساند.

به گزارش آرمان هشترود و به نقل از روابط عمومی فرمانداری ، حسن مستفید فرماندار هشترود گفت: نبود گزارش درست هواشناسی باعث سردرگمی مسافران عبوری از این شهرستان علی الخصوص مسافران زمستانی آزاد راه پیامبر اعظم (ص) شده که حدود 100 کیلومتر آن از این شهرستان عبور می‌کند.
 
حسن مستفید  در دیدار با مدیرکل هواشناسی آذربایجان‌شرقی هم به سابقه کشاورزی هشترود و قطب تولید گندم دیم در این شهرستان اشاره کرد و خواستار تجهیز هر چه سریع‌تر و مستقر شدن اداره هواشناسی در این شهرستان شد.
 
وی گفت: اکثر دستگاه‌های موجود در ایستگاه قدیمی و برخی جریانات جوی را نشان نمی‌دهد.
 
مستفید از اختصاص زمین رایگان توسط خیرین به این امر اشاره نمود و گفت : این شهرستان آماده همکاری دررابطه باایجاد مستقل اداره هواشناسی است.
 
فرماندار هشترود در ادامه گفت : نبود اداره هواشناسی و ارائه گزارش درست باعث می شود ما به درستی مسدود بودن راه‌های را در فصل زمستان اعلام نکنیم و اگر هواشناسی در این شهرستان دقیق باشد محدودیت های سفر در برخی ایام اعمال می‌شود. / آرمان هشترود
 
هوراند ، خداآفرین و هشترود در شُرُف حل شدن ؛ از اسکو ، آذرشهر ، هادیشهر ، بندر شرفخانه ، کندوان و فرمانداران و مسئولان مربوطه آن شهرستان ها چه خبر؟! 

برای ارسال نظر در سایت ثبت نام کنید.

تمامی حقوق مطالب محفوظ است