logo

هر گاه رعدی زد و نوری در آسمان درخشید ، یادی هم از من تنها بکنید ...

ورود به سایت

 

آمار سایت

امروز75
دیروز293
هفتگی1159
ماهانه4217
جمع کل374369

اطلاعات بازدید کننده

  • آیپی: 54.234.114.202
  • مرورگر: unknown
  • نسخه: unknown
  • سیستم عامل: unknown

تعداد افراد آنلاین

7
Online

چهارشنبه, 26 دی 1397 05:50

 

 banner6

اطلاعیه آغاز ناپایداری

 ناپایداری های رگباری به همراه رعدوبرق ، به شکلی جدّی و گسترده از پس فردا پنجشنبه و به شرح زیر ، مناطقی از آذربایجان را در بر می گیرد :
 
 روز پنجشنبه در مناطقی از استان های زنجان ، آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی و به صورت محدودتر و ضعیف تر ، مناطقی از استان اردبیل ، شاهد رشد ابر ، رگبار و رعدوبرق خواهیم بود.
 
 در پاره ای مناطق در استان های آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی و زنجان ، به دلیل تشدید بارندگی ها و احتمال ریزش تگرگ ، آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها دور از انتظار نیست ؛ لذا از اتراق در حریم و حاشیه رودخانه ها و مسیل ها و چادر زدن در مناطق خطرناک از نظر اصابت صاعقه اکیداً خودداری شود و برای جلوگیری از خطرات مربوط به اصابت صاعقه با وزش تندباد شدید تندری ، پناه مناسب در هنگام تشکیل و مشاهده این گونه توده های تندری ، امری ضروری خواهد بود.
 
شایان ذکر است ، از فردا چهارشنبه ، در برخی نقاط  ( و به خصوص دامنه های رشته کوه البرز ) در استان های تهران ، البرز ، قزوین ، مازندران و گلستان ، تا انتهای جمعه ، رگبار و رعدوبرق ، احتمال ریزش تگرگ ، طغیان رودخانه ها و ... از احتمال بالایی برخوردار است ؛ لذا در صورت مسافرت ، تمهیدات لازم و نکات ضروری هنگام مواجهه با توده های تندری اندیشیده شود.

برای ارسال نظر در سایت ثبت نام کنید.

تمامی حقوق مطالب محفوظ است