logo

هر گاه رعدی زد و نوری در آسمان درخشید ، یادی هم از من تنها بکنید ...

ورود به سایت

 

آمار سایت

امروز75
دیروز293
هفتگی1159
ماهانه4217
جمع کل374369

اطلاعات بازدید کننده

  • آیپی: 54.234.114.202
  • مرورگر: unknown
  • نسخه: unknown
  • سیستم عامل: unknown

تعداد افراد آنلاین

8
Online

چهارشنبه, 26 دی 1397 05:41

 

 banner6

بهار ، همزمان با آغاز تابستان ، به آغوشِ آذربایجان باز می گردد!

بررسی نقشه های هواشناسی بیانگر موضوعات زیر است :


طیّ امروز ، موج چهارم گرما در اوج است و شاهد هوای نسبتاً گرم خواهیم بود ؛ این موج گرما ، فردا با کاهش یکی دو درجه ای دمای هوا ، تدریجاً رو به افول می گذارد.
 

امروز و فردا ، به خصوص در ساعات ظهر تا شب ، شاهد وزش تندباد متوسط تا نشبتاً شدید و گاهی در مناطقی محدود تا شدید خواهیم بود و احتمال کاهش کیفیت هوا و خیزِ گردوخاک وجود دارد.
 
روز پنجشنبه اول تیر ماه ( اولین روز تابستان ) با ورود جریانات ناپایدار و مرکز هوای خنک ، با کاهش دمای محسوس و بهاره هوا روبرو خواهیم بود ، که دماها را به حالت زیر نرمال این موقع از شرایط فصلی خواهد کشاند و همزمان با ورود به تابستان ، شاهد کاهش دمای هوا و بازگشت به بهار خواهیم بود!
 
 از پنجشنبه ظهر تا شب ، در مناطقی از نیمه شمالی - شرقی و تا حدی کمربند میانی آذربایجان شرقی ، نیمه شمالی آذربایجان غربی ، برخی نواحی مرکزی و شمالی اردبیل و ارتفاعات و مناطق مستعد این استان ها ، شاهد رشد ابر و وقوع رگبار و رعدوبرق هایی خواهیم بود ، که به صورت فصلی - محلی می توان انتظار تشدید و توسعه فرانقشه ای بارندگی ها را نیز در مناطقی دیگر داشت و احتمال ریزش تگرگ ، اصابت صاعقه و وزش تندباد تندری نیز وجود دارد.

نظرات   

#1 mahsun 1396-03-31 17:08
سلام با تشکر بایت پست جدید ،

برای ارسال نظر در سایت ثبت نام کنید.

تمامی حقوق مطالب محفوظ است